Sukces w Hanyu Qiao

W terminie 13-15 kwietnia 2018 r. odbył się konkurs Hanyu Qiao, podczas którego gimnazjaliści i licealiści z całej Polski mieli okazję popisać się swoją wiedzą o Chinach, znajomością języka chińskiego oraz pokazać swoje liczne talenty. Konkurs ten odbył się w Krakowie.

Nasi uczniowie pokonali wszystkich pozostałych zawodników!!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!

Ponad Mikołaj otrzymał specjalną nagrodę za najlepsze przemówienie po chińsku.

To właśnie Mikołaj Załęski oraz Natalia Milewicz będą reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie w Chinach!

Uczestnicy konkursu wygłaszali przemówienia, odpowiadali na pytania i wykonywali zadania.

Wszyscy nauczyciele i uczniowie poświęcili dużo czasu i wysiłku, aby przygotować się do reprezentowania naszego Instytutu Konfucjusza.

W szczególności należą się podziękowania dla naszych wspaniałych lektorek: Roxanne Wang, która pomogła przygotować się naszym uczniom do wygłoszenia przemówień oraz Chao Yan i Hu Bingyue, które przygotowały wspólnie z uczniami występy artystyczne, odpowiadały na ich liczne pytania i wspierały na każdym etapie przygotowań.

W tegorocznej edycji konkursu wzięła udział rekordowa liczba uczestników, a nasz Instytut osiągnął najlepsze wyniki w historii!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, świetnie się spisaliście!!Sukces w Hanyu Qiao Sukces w Hanyu Qiao Sukces w Hanyu Qiao